krzysztof kasprzak

i

Autor: GKM Grudziądz (Mariusz Nasieniewski) Krzysztof Kasprzak (na zdjęciu po prawej) z bólem wystąpił m.in. w ostatnim meczu z Ostrovią

Koniec sezonu dla zawodnika GKM-u Grudziądz? Badania potwierdziły najgorsze

2022-08-10 11:45

Drużyna Zooleszcz GKM-u Grudziądz nie ma w tym sezonie szczęścia do kontuzji. Najpierw z powodu poważnego urazu sezon przedwcześnie zakończył Nicki Pedersen. Teraz okazuje się, że z dalszych startów najprawdopodobniej wykluczony będzie także Krzysztof Kasprzak.

Krajowy senior żółto-niebieskich podczas meczu z Motorem Lublin na H4 rozegranym 15 lipca upadł na tor i od tego czasu zmaga się z urazem. Doświadczony zawodnik po ostatnim spotkaniu z Ostrovią Ostrów Wlk udał się na kompleksowe badania, które potwierdziły najgorsze.

Przeprowadzone w poniedziałek po spotkaniu badania potwierdziły naderwanie mięśnia najszerszego grzbietu po stronie lewej. Kontuzja wykluczy go ze startów na co najmniej miesiąc, a może również oznaczać koniec sezonu dla naszego seniora - czytamy w komunikacie na stronie grudziądzkiego klubu.

A to oznacza, że Krzysztof Kasprzak opuści m.in. dwie pozostałe rundy cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie (15 sierpnia) i w Rzeszowie (5 września). Jego miejsce zajmie młody Mateusz Cierniak.

Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie Kasprzak powróci na tor. Być może wydarzy się to dopiero w przyszłym sezonie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc.6, bezsenność