kmf grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMF Grudziądz Poprzednia edycja Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu transmitowana była w sieci

Zbliża się kolejna edycja Koncertu Muzyki Filmowej. W tym roku w rytmie znanych musicali!

2022-03-06 18:10

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu. W tym roku motywem przewodnim będą musicale. Organizatorzy zaprezentowali pierwszych wykonawców.

Zbliża się IX już edycja Koncertu Muzyki Filmowej. Po zeszłorocznych występach w formie on line, tym razem przyjdzie czas na imprezę z publicznością. Na deskach sceny w klubie Akcent zabrzmią znane i lubiany utwory z filmów muzycznych.

Tegorocznego koncertu motywem przewodnim będą utwory musicalowe. Pierwsze przygotowania do koncertu ruszyły dwa miesiące temu, więc jesteśmy już w połowie - mówi Dorota Berent, organizatorka koncertu.

Organizatorzy niemal każdego dnia prezentują nowych wokalistów, którzy zaprezentują się przed grudziądzką publicznością.

Wystąpi m.in. sekcja dęta, która składa się z naszych, grudziądzkich muzyków. Odsłaniamy trochę więcej kart jeśli chodzi o wykonawców. Tegoroczny koncert możemy nazwać taką grudziądzką "Szansą na sukces", ponieważ usłyszymy aż sześciu laureatów tego show - dodaje organizatorka imprezy.

Zeszłoroczna edycja odbyła się wyłącznie w formie on line. Koncert transmitowany był w sieci. Tym razem organizatorzy liczą, że będą mogli wrócić do tradycyjnej formy.

Nie możemy się doczekać tego, że w końcu zobaczymy publiczność przed sceną. Mnie cieszy najbardziej fakt, że nasz koncert łączy w jednym miejscu, na jednej scenie bardzo wielu tak różnych artystów. Tworzymy wspaniałe i niepowtarzalnie integracyjne wydarzenie - opowiada Dorota Berent.

IX edycja Koncertu Muzyki Filmowej odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18 w grudziądzkim klubie Akcent.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl