Paweł Kruszewski mks grudziadz

i

Autor: MKS Grudziądz Najskuteczniejszym zawodnikiem MKS-u Grudziądz był Paweł Kruszewski (8 bramek)

Szczypiorniści z Grudziądza tym razem bez punktów. W Gorzowie lepsza miejscowa Stal

2022-03-06 13:39

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz z wyjazdową porażką w 17. kolejce Ligi Centralnej. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali w Gorzowie z miejscową Stalą 27:30.

Spotkanie od początku było niezwykle wyrównane. Faworyzowani gospodarze mieli problem z dobrze dysponowaną tego dnia ofensywą grudziądzan. W efekcie na przerwę obie drużyny schodziły przy prowadzeniu MKS-u 17:16.

Po zmianie stron gorzowianie zaczęli grać lepiej w ofensywie i poprawili swoją defensywę. Stal odrobiła straty i wyszła na prowadzenie. Pomimo to zespół prowadzony przez Sylwestra Ziółkowskiego nie załamywał rąk i do ostatnich sekund walczył jak równy z równym. Ostatecznie jednak to szczypiorniści z Gorzowa cieszyli się ze zwycięstwa 30:27.

W talii trenera Ziółkowskiego najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się wychowanek Paweł Kruszewski - zdobywca 8 bramek. Jedno trafienie mniej zaliczył Karol Mokrzki, a dwa Artur Sadowski.

Grudziądzanie po tej porażce wylądowali na 13 miejscu w tabeli Ligi Centralnej z dorobkiem 16 punktów. Kolejny mecz zespół Sylwestra Ziółkowskiego zagra 12 marca na wyjeździe z Padwą Zamość.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

1,5 tys. uchodźców z Ukrainy przyjechało specjalnym pociągiem na Śląsk