Zbiórka na leczenie Magdaleny Żurawskiej osiągnęła 100%. Kobieta może kontunuować leczenie

i

Autor: zrzutka.pl

Zbiórka pieniędzy dla Magdaleny Żurawskiej osiągnęła 100%. Kobieta może kontynuować leczenie

2021-03-30 12:48

Dokładnie 111% (ponad 222 tysięcy) osiągnęła zbiórka pieniędzy zorganizowana na stronie zrzutka.pl. Środki pomogą grudziądzance w walce z chorobą nowotworową, z którą boryka się od końca ubiegłego roku.

Grudziądzanka od miesięcy walczy ze złośliwym rakiem piersi (Her2+). Pomimo trudnych momentów, kobieta dzielnie stawia czoła chorobie i w żadnej chwili nie traci wiary w swoje siły. Ogromną motywacją do działania są dla niej dzieci. Pani Magda jest mamą dwóch nastolatek i 6-letniego Franka. Grudziądzanka sporą część swojego czasu spędza w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdzie przeprowadzane są szczegółowe badania. W ostatnim czasie przyjęła drugą z czternastu dawek chemii. Zgodnie z zaleceniami lekarzy zmieniła także styl odżywiania i przeszła na specjalną dietę.

Charytatywna zbiórka pieniędzy dla dzieci chorych na raka w tym roku w Internecie

Do pomocy grudziądzance ruszyło całe miasto oraz internauci z okolic. W mediach społecznościowych organizowano licytacje, do których włączali się także lokalni przedsiębiorcy. Wśród działań nie zabrakło koncertów online i różnego rodzaju akcji zachęcających do wpłacania środków na konto kobiety. Swoją cegiełkę za pomocą strony zrzutka.pl można wpłacać przez cały czas. Dodatkowo, rozliczając się z fiskusem, możemy przekazać Pani Magdzie swój 1% podatku.