zagioniona dziewczyna

i

Autor: Radio Eska Dziewczynka zaginęła 23 września

Zaginęła 14-letnia Marta Rakowska. Ostatni raz widziana była w Grudziądzu

2022-10-04 11:20

Policjanci z Chełmna poszukują 14-letnie Marty Rakowskiego. Dziewczynka ostatni raz widziana była w Centrum Handlowym na terenie Grudziądza. Od 23 września nie daje znaku życia i nie kontaktuje się z rodziną.

Zaginiona nastolatka to mieszkanka Chełmna. W piątek (23 września) opuściła swoje miejsce zamieszkania i udała się do szkoły w Grudziądzu (na lekcje codziennie dojeżdża pociągiem). Od tamtego czasu nie ma z nią żadnego kontaktu. Ostatni raz widziana była tego samego dnia - ok. godziny 15 w Centrum Handlowym "Alfa" w Grudziądzu (przy ul. Chełmińskiej).

14-latka do dzisiaj nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoimi opiekunami prawnymi (od pewnego czasu przebywa w placówce opiekuńczej w Pniewite) oraz siostrami, które zgłosiły jej zaginięcie.

Rysopis zaginionej nastolatki
  • 160 cm wzrostu
  • Waga około 50-55 kg
  • Włosy długości do ramion, koloru ciemny blond
  • Oczy koloru niebieskiego
  • Znaki szczególne: pieprzyk znajdujący się po lewej stronie twarzy nad ustami , nastolatka nosi na stałe okulary korekcyjne

Niestety obecnie policjanci prowadzący poszukiwania nie posiadają informacji w co była ubrana dziewczynka w dniu zaginięcia.

marta 1

i

Autor: Nadesłane Marta Rakowska
marta 2

i

Autor: Nadesłane Marta Rakowska

Fakt, że dziewczynka nadal jest zaginiona i poszukiwana potwierdził nam podkom. Tomasz Zieliński oficer prasowy KPP w Chełmnie.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionej nastolatki lub takie, które mogły by się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z najbliższej jednostki policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!