poszukiwania grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania 19 maja

Zaginął Dawid Kucięba z Grudziądza. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu [WIZERUNEK]

2022-05-27 16:02

Policjanci z Grudziądza wraz z rodzina poszukują 34-letniego Dawida Kuciębe. Mężczyzna 19 maja wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Grunwaldzkiej i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W artykule publikujemy rysopis i wizerunek Dawida.

Dawid Kucięba w dniu zaginięcia ubrany był w : bluzę koloru siwego posiadającą kaptur , kurtkę koloru czarnego oraz spodnie typu jeansy koloru ciemnego. Ponadto miał przy sobie plecak. Co WAŻNE: 34-latek nie posiada przy sobie dokumentów osobistych ani telefonu komórkowego.

Zaginiony Dawid Kucięba - rysopis mężczyzny

Mężczyzna ma ok 170 cm wzrostu, krótkie włosy koloru blond. Znakiem szczególnym jest tatuaż znajdujący się na prawym przedramieniu przedstawiający trzy chińskie znaki.

Rodzina poszukiwania prowadzi także za pomocą mediów społecznościowych. Zdjęcia Dawida trafiają na kolejne strony o tematyce zaginionych osób.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogły by się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu pod numerem telefonu : 47 754 52 22 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ZA TO MŚCI SIĘ PUTIN! Wielka ZEMSTA w tle. Politolog UJAWNIA