policja poszukiwania

i

Autor: Łukasz Piekarski Zaginął 33-letni Krystian Chojnacki z Grudziądza

Zaginął Krystian Chojnacki z Grudziądza. Policja prosi o pomoc i publikuje wizerunek w sieci

2023-01-04 11:17

Policjanci z Grudziądza poszukują zaginionego Krystiana Chojnackiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 23 grudnia. Mundurowi postanowili opublikować jego wizerunek w sieci.

Mężczyzna w dniu 23.12.2022 r. wyszedł z miejsca zamieszkania na Osiedlu Kopernika i do dziś do niego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policjanci apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt - apeluje Iwona Czarnecka z KMP w Grudziądzu.

Krystian Chojnacki w dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru popielatego z kapturem, ciemnozieloną bluza z kapturem, sweter koloru siwego, niebieskie spodnie typu jeans oraz buty sportowe typu adidas.

Rysopis: wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, ciemne krótkie włosy, oczy koloru piwnego, uszy małe, nos prosty.

zaginiony mezczyzna

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek mężczyzny

W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informację można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Zaginął 63-letni mężczyzna, który chce odebrać sobie życie. W akcji policyjny śmigłowiec