Zabawa i pomoc w jednym. Na Marinie rusza event dla zwierząt!

i

Autor: pixabay.com/

Zabawa i pomoc w jednym. Na Marinie zaplanowano event dla zwierząt!

2022-08-09 16:24

Malowanie twarzy, plecenie kolorowych warkoczyków, zjeżdżalnie i gastronomia. To tylko kilka wymienionych atrakcji, które czekają na rodziny z dziećmi na grudziądzkiej Marinie. Celem będzie nie tylko zabawa, ale pomoc zwierzętom w potrzebie.

Najbliższe sobotnie popołudnie można spędzić w rodzinnym gronie na grudziądzkiej Marinie. Organizatorzy zaplanowali liczne zabawy i atrakcje, zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów. Celem spotkania jest pozyskanie środków na profilaktykę potrzebujących zwierząt, chodzi o zakup karmy, kastrację i sterylizację. Potrzeba w Grudziądzu jest ogromna, pomóc może każdy chętny, każdy kto pamięta o potrzebach zwierząt, a losy tych pozostającym bez dachu nad głową nie są obojętne.

W programie poza poczęstunkiem, takim jak wata cukrowa, kawa, ciasto, kiełbaski z grilla i swojski chleb ze smalczykiem, przewidziano moc atrakcji dla dzieci. Na terenie Mariny staną zjeżdżalnie, postacie z Psiego Patrolu, będzie malowanie twarzy i plecenie kolorowych warkoczyków. Pojawią się stoiska z ciekawymi gadżetami, chociażby biżuterią, książkami, rękodziełem czy zabawkami dla najmłodszych. Dodatkowo zaplanowano pogadankę na temat pszczół oraz pielęgnacji zwierząt.

Event zaplanowano na najbliższą sobotę 13 sierpnia, na Marinie przy ulicy Portowej od godziny 12:00 do 16:00. Zerknijcie koniecznie, czworonogi potrzebują naszego wsparcia:)