bieganie

i

Autor: Pixabay

Przegoń przemoc, obudź nadzieję - Kolejny bieg charytatywny w Grudziądzu

2022-08-09 14:35

Przed nami kolejny bieg charytatywny w Grudziądzu. Tym razem do wspólnego wysiłku fizycznego w szczytnym celu zaprasza Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego. To będzie VII edycja Biegu Integracyjnego pod hasłem „Przegoń przemoc – obudź nadzieję”.

Bieg zaplanowano na 17 września 2022 r. Początek o godzinie 10:30. Podczas trwania imprezy odbywać się będzie Festyn Rodzinny, na który Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego także zaprasza.

W ramach Festynu przewidziano liczne atrakcje tak dla najmłodszych, jak i dla dorosłych uczestników. Bieg poprzedzać będzie Runda Honorowa, po której uczestnicy pobiegną ulicami Grudziądza w pobliżu instytucji współpracujących z CPDiPR w ramach lokalnego systemu pomocy dziecku i rodzinie - czytamy w zaproszeniu na bieg.

W kolejnym Biegu Integracyjnym pracownicy Centrum chcą zwrócić uwagę społeczności lokalnej na potrzeby i prawa dzieci. Celem tej inicjatywy jest również wskazanie rodzicom, opiekunom oraz instytucjom wszystkich tych działań, które mogą podejmować chcąc wspierać swoich podopiecznych w trudnych dla nich sytuacjach.

Bieg charytatywny w Grudziądzu - jak się zapisać?

Chętni na bieg zapisać się mogą za pomocą elektronicznej platformy. Link dostępny jest poniżej:

ZAPISY NA BIEG

Rejestracja uczestników Biegu w godzinach od 8.30 do 10.00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054