Olimpia Grudziądz

Autor: Łukasz Piekarski Olimpia Grudziądz przegrała z Wisłą Puławy 2:3

PIłka Nożna

Z piekła do nieba i z powrotem do piekła. Olimpia Grudziądz przegrywa z Wisłą Puławy

2024-10-25 22:31

Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali drugi z rzędu mecz w rozgrywkach ligowych. Tym razem na własnym stadionie z Wisłą Puławy 2:3.

Pierwsi do siatki strzelili goście z Puław. W 42' minucie po indywidualnej akcji do bramki Kacpra Górskiego trafił mocnym uderzeniem Marcel Zylla.

Po zmianie stron grudziądzanie ruszyli do ataku i błyskawicznie odrobili straty i od razu wyszli na prowadzenie. Najpierw w 48' minucie meczu piłkę głową do siatki gości skierował Bartosz Zbiciak. A chwilę później po szybkiej kontrze "Biało-zielonych" na wspomniane prowadzenie wyprowadził Szymon Krocz.

Olimpia ponownie nie dowiozła prowadzenia do końca meczu. Najpierw w 79' minucie Kamil Kumoch wykorzystał rzut karny. A cztery minuty później ograna defensywa Olimpii dała sobie wbić trzecią bramkę. Jej autorem był Bartosz Guzdek.

Ostatecznie Olimpia Grudziądz przegrała na własnym stadionie z Wisłą Puławy 2:3. W drugoligowej tabeli "Biało-zieloni" zajmują jeszcze 11. miejsce, ale większość zespołów swoje mecze rozegra dopiero w sobotę i w niedzielę.

Olimpia Grudziądz: 1. Kacper Górski - 77. Rafał Kobryń, 25. Bartosz Zbiciak, 4. Damian Kostkowski, 93. Iwan Ciupa - 7. Tomasz Kaczmarek (63, 9. Maciej Mas), 26. Oskar Sewerzyński, 44. Dominik Frelek, 10. Kacper Cichoń (76, 2. Igor Maruszak), 29. Kacper Rychert (76, 72. Filip Koperski) - 11. Szymon Krocz (72, 3. Adrian Klimczak).

Wisła Puławy: 1. Jan Szpaderski - 11. Kamil Kargulewicz, 6. Łukasz Kabaj, 17. Radosław Śledzicki, 2. Patryk Waliś (71, 25. Marcin Stromecki), 3. Adam Gałązka (29, 15. Oskar Kozdroń) - 20. Kacper Piątek (87, 19. Kacper Szymanek), 10. Bartosz Wiktoruk, 8. Kamil Kumoch, 21. Marcel Zylla - 9. Bartosz Guzdek.

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają w najbliższy wtorek (29 października). Wówczas w ramach 1/16 Pucharu Polski zmierzą się na własnym stadionie z Resovią Rzeszów. Początek o godzinie 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]