policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu

Wypił alkohol i wsiadł za kółko. Jazdę skończył na drzewie

2022-04-08 14:39

Wypił alkohol i wyruszył w podróż samochodem. Zakończył ją w polu, po tym jak wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dodatkowo w trakcie późniejszych czynności okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do jazdy autem.

Zgłoszenia o kierowcy, którzy uderzył w drzewo dokonała mieszkanka Świecia nad Osą. Poinformowała ona grudziądzkich policjantów, że do jej mieszkania przyszedł mężczyzna z widocznymi obrażeniami na ciele.

twierdził, że nie potrzebuje pomocy medycznej. Mimo tego kobieta zadzwoniła po pogotowie i przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał mężczyznę do szpitala. Tam też pojechali policjanci z Posterunku Policji w Grucie - relacjonuje Magdalena Kulpa-Malinowska z KMP w Grudziądzu.

Na miejsce zdarzenia drogowego dyżurny wysłał funkcjonariuszy „drogówki”. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w skutek czego uderzył w drzewo.

24-latek był pod wpływem alkoholu. Miał promil alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania - dodaje policjantka.

Teraz za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zuchwała kradzież pieniędzy w powiecie żnińskim. Policja szuka tego mężczyzny