siatka stal grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Siatkarze Stali Grudziądz zajęli w III lidze drugie miejsce

Siatkarze Stali Grudziądz walczą o drugą ligę. Dziś pierwsze mecze turnieju półfinałowego!

2022-04-08 1:11

Siatkarze grudziądzkiej Stali zakończyli sezon zasadniczy w III lidze. Podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego zajęli w niej drugie miejsce i awansowali do turnieju półfinałowego w Karlinie. Zmagania zaczynają się już dzisiaj!

Siatkarze Stali Grudziądz półfinałowe zmagania w Karlinie zaczną spotkaniem o 20:15 z gospodarzami STS Kospel Koszalin. Dzień później o 16 powalczą Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Z kolei turniej zakończą meczem w niedzielę z Kasztelanem Rozprzą. To o godzinie 14. Awans do kolejnej fazy rywalizacji o promocję na drugoligowe parkiety wywalczą dwa najlepsze zespoły.

Przypomnijmy, grudziądzanie przed laty występowali już na drugoligowych parkietach. Grali nawet w turniejach półfinałowych, w których stawką był awans do pierwszej ligi. Później przez problemy finansowe zespół został wycofany z rozgrywek. Sekcję reaktywowano jesienią ubiegłego roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE