mks grudziadz wygrana

Autor: Nadesłane / MKS Grudziądz Wyjazdowa wygrana MKS-u Grudziądz

Wyjazdowa wygrana MKS-u Grudziądz! Zdecydowała druga połowa

2023-02-26 14:25

W znakomitych humorach do ligowych rozgrywek wrócili szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Zespół Sylwestra Ziółkowskiego ograł na wyjeździe Spartę Oborniki 26:22. Kluczowa okazała się druga połowa spotkania.

Grudziądzanie po serii kilku porażek z rzędu w końcu się przełamali! Nie wskazywała na to jednak pierwsza połowa spotkania w Obornikach. Po 30 minutach w lepszych nastrojach byli gospodarze, którzy prowadzili 12:9.

Decydująca o losach pojedynku była druga część gry. W niej grudziądzanie najpierw odrobili straty, a później wyszli na prowadzenie i stopniowo powiększali przewagę. MKS nie oddał jej już do końca i ostatecznie wygrał 26:22!

Najskuteczniejszymi zawodnikami w talii Sylwestra Ziółkowskiego byli Sebastian Rumniak 8 bramek oraz Damian Nowak 6 trafień. Po stronie gospodarzy najczęściej rzucał Hubert Narożny - 8 bramek.

MKS po tej wygranej przesunął się na siódme miejsce w ligowe tabeli. Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają 4 marca we własnej hali z KPR Gryfino.