Zobacz zdjęcia

Wyjątkowy pokaz mody Pawła Iwo Piekarskiego w Gastronomiku! Posłuchaj relacji

2024-01-20 9:52

Było głośno, kolorowo i co najważniejsze – modnie. W grudziądzkim Gastronomiku zorganizowano pokaz mody z prawdziwego zdarzenia. W rolę projektantów wcielili się uczniowie Techniku Przemysłu Mody pod przewodnictwem Pawła Iwo Piekarskiego.

W rolę modelów i modelek wcielili się misterzy i miss ogólnopolskich konkursów piękności.

To moi znajomi i przyjaciele z innych pokazów. Mieliśmy tutaj misterów i miss konkurs Miss Elite Poland oraz Miss Ziemi Żyrardowskiej - opowiada Paweł Iwo Piekarski.

W pierwszej kolejności zaprezentowana została sportowa kolekcja Pawła. W trakcie pokazu mogliśmy zobaczyć także kolekcję bardziej elegancką - garnitury i sukienki. Najważniejsze było potem - to kreacje przygotowane przy uczniów i uczennice Techniku Przemysłu Mody. Najpierw cztery pory roku w niestandardowej kolejności, a później stroje wykonane z jeansu.

Pozwoliłam sobie ich nie oglądać przed pokazem. Jak zobaczyłam je na wybiegu, to byłam bardzo szczęśliwa - podkreśla Joanna Okonek, nauczyciel ZSGH w Grudziądzu. To właśnie w murach "Gastronomika" funkcjonuje Technikum Przemysłu Mody.

Przerywnikami w pokazie były występy artystyczne. Zadbały o nie Aleksandra Januszewska (wokal) oraz Martyna Waszczuk (skrzypce). Na relację z pokazu zapraszamy do poniższego materiału:

Posłuchaj relacji z wyjątkowego pokazu mody w grudziądzkim "Gastronomiku".

Na naszym facebooku Eska Grudziądz NEWS dostępna jest także krótka relacja WIDEO

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl