Paweł Kruszewski

i

Autor: Facebook / MKS Grudziądz (Łukasz Szalkowski) Paweł Kruszewski

Piłka ręczna

Paweł Kruszewski z MKS-u Grudziądz: W Koszalinie czeka nas ciężki mecz

2024-01-19 19:47

Po kilkutygodniowej przerwie wracają na ligowe parkiety. MKS Grudziądz ma przed sobą jeszcze jeden mecz pierwszej rundy sezonu. W sobotę (20 stycznia) zagrają na wyjeździe z Gwardią Koszalin. Początek o 17.

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz nie próżnowali w trakcie zimowej przerwy. Zespół grającego trenera Sebastiana Rumniaka przygotowywał się do zakończenia pierwszej części sezonu. Za pasem jest już także runda rewanżowa.

Praktycznie do samego końca przed świętami trenowaliśmy. Później od 27 grudnia mieliśmy kilka dni indywidualnej rozpiski. Od 2 stycznia wróciliśmy na halę i trenujemy przed wznowieniem rozgrywek - mówi Paweł Kruszewski, zawodnik grudziądzkiej drużyny.

Po 11 meczach MKS zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów. Złożyło się na to sześć wygranych i pięć porażek.

Nie do końca jesteśmy zadowoleni z tych meczy w ubiegłym roku. Były takie spotkania, w których na papierze byliśmy lepsi, a przegrywaliśmy je. Uciekały nam przez to punkty. Takim przykładem jest właśnie mecz w Bydgoszczy - dodaje wychowanek MKS-u.

Całej rozmowy z Pawłem Kruszewski posłuchacie poniżej:

Posłuchaj rozmowy z zawodnikiem MKS-u Bodega Grudziądz, Pawłem Kruszewskim.

Początek jutrzejszego spotkania w Koszalinie o godzinie 17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nowy przystanek jak labirynt. "Jest zgodny z przepisami"