gkm casting

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz (Marcin Karczewski) Casting na nowe podprowadzające w GKM Grudziądz

Żużel

Będzie casting na nowe podprowadzające GKM Grudziądz. Wystarczy przyjść na wydarzenie

2024-01-26 12:11

GKM Grudziądz szuka nowych twarzy. Chodzi o piękniejszą część spotkań ligowych, czyli podprowadzające. Klub pod koniec stycznia organizuje z tej okazji specjalne wydarzenie.

Są piękniejszą częścią czarnego sportu. To podprowadzające, które prezentują podczas meczy kolory kasków dla poszczególnych zawodników. Grudziądzki GKM chce dać szansę nowym dziewczynom i organizuje casting.

Liczymy na większe zainteresowanie i większą grupę kandydatek. Organizujemy casting, który 29 stycznia odbędzie się w budynku klubowym przy ulicy Hallera 4. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Trzeba przyjść na nasze wydarzenie - mówi Sławomir Henclik z grudziądzkiego klubu.

Kandydatki oceniane będą przez komisję. Kto wejdzie w jej skład?

Będą to nasze obecne podprowadzające, zawodnik seniorskiego składu oraz dyrektor marketingu. Wyniki poznamy jeszcze w trakcie castingu - dodaje przedstawiciel GKM-u.

Co zaplanowano w trakcie wydarzenia?

  • spotkanie z jury
  • sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem
  • specjalne zadania, które pokażą co czeka kandydatki pod taśmą na meczu

Więcej o castingu w poniższym materiale:

Mówi Sławomir Henclik z GKM-u Grudziądz. Posłuchaj:

Casting zaplanowano na poniedziałek (29 stycznia) w budynku klubowym przy ulicy Hallera 4. Początek o godzinie 18. Warunkiem uczestnictwa jest ukończone 18 lat.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Magdalena CZARZYŃSKA-JACHIM