Festiwal Mody w Grudziądzu

i

Autor: Damian Pieczonka Kasia Chorzępa z "Na Wspólnej" wzięła udział w charyatywynym pokazie mody w Grudziądzu

Aktorzy znani z seriali zaprezentowali się na wybiegu. W Grudziądzu odbył się charytatywny Festiwal Mody [WIDEO, ZDJĘCIA, ADUIO]

2020-07-20 11:48

Aktorzy znani z seriali zaprezentowali się na wybiegu w Grudziądzu, a wszystko w szczytnym celu. Na ulicy Reja zorganizowano Festiwal Mody. Pokaz połączono z występami muzyków. Zbierano pieniądze na dzieci chore onkologicznie.

To był piękny I wzruszający wieczór w ścisłym centrum Grudziądza. Na ulicy Reja rozciągały się czerwone dywany, po których chodziły gwiazdy telewizji ubrane w przepiękne stroje. Tak wyglądał charytatywny Festiwal Mody, jaki zorganizowano w uliczce słynącej z mnóstwa kolorów, parasoli, kwiatów, zapachu kawy I portugalskiej muzyki. Tym razem też nie zabrakło występów. Pokaz mody poprzedziły koncerty Magaleny Tul, znanej z muzycznego programu w telewizji, a także w 2011 roku występu na Eurowizji oraz Ryszarda Wolbacha. Muzyk jest autorem pieśni “Mali -Wielcy Wojownicy”, która stała się hymnem do akcji pomocy dzieciom chorującym na nowotwory. Można było też spotkać aktorki Katarzynę Chorzępę oraz Julię Chatys, które występują m.in. w serialu “Na wspólnej”. Panie w przepięknych kreacjach prezentowały się na wybiegu, wraz z uczniami grudziądzkiego Technikum Przemysłu Mody.

Charytatywny Festiwal Mody w Grudziądzu