ratusz grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Trwają zgłoszenia kandydatów do tytułu "Wolontariusz roku"

Wybiorą "Wolontariusza roku". Urząd Miejski w Grudziądzu czeka na zgłoszenia

2022-11-10 10:06

W tym roku ponownie wybrany zostanie "Wolontariusz roku". Obecnie w grudziądzkim ratuszu trwają zgłoszenia kandydatów. Organizacje pozarządowe mają czas do 15 listopada.

Wyróżnią tych, którzy niosą bezinteresowną pomoc. Urząd Miejski w Grudziądzu organizuje konkurs "Wolontariusz Roku". Już teraz można zgłaszać kandydatów do tego tytułu.

Prawo zgłaszania kandydatów do udziału w konkursie przysługuje dyrektorom działających na terenie Grudziądza szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek pomocy społecznej. Takim prawem dysponują także osoby upoważnione do reprezentowania organizacji pozarządowych, które prowadzą działalność na terenie Grudziądza - mówi Karol Piernicki, rzecznik ratusza.

Uczestnicy konkursu będą mogli otrzymać tytuły w trzech kategoriach wiekowych.

To Dziecięcy Wolontariusz Roku, Młodzieżowy Wolontariusz Roku oraz Wolontariusz Roku - wylicza przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Regulamin konkursu stanowi, że jeden podmiot może zgłosić tylko jednego wolontariusza.

W jaki sposób zgłosić swojego kandydata?

W celu dokonania zgłoszenia należy przesłać wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy. Należy to zrobić w formie skanu na adres e-mail ngo@um.grudziadz.pl. Wraz z formularzem wymagane jest przesłanie nie więcej niż trzech zdjęć wolontariusza w formacie pliku jpg

Preferowane są zdjęcia wolontariusza w trakcie wykonywania świadczeń - przekazuje Karol Piernicki.

Ponadto osoba reprezentująca organizację pozarządową nie może zgłosić samego siebie, jako uczestnika konkursu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Łukasz Różański na gorąco po ogłoszeniu jego walki o pas w Polsce