kartka wielkiej mocy

i

Autor: Paulina Mroczka Akcję zorganizowano w grudziądzkim teatrze

"Kartka Wielkiej Mocy" w Grudziądzu. W tym roku z myślą o Ukrainie [FOTO]

2022-06-04 16:40

Te kartki mają wielką moc! I właśnie pod takim hasłem zorganizowano kolejną odsłonę akcji. W tym roku w plastycznej formie mieszkańcy Grudziądza dodawali otuchy Ukraińcom. Wydarzenie po raz kolejny odbyło się w Centrum Kultury Teatr.

Rozwijając manualne umiejętności grudziądzanie wspierali naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Wcześniej inicjatywa "Kartka Wielkiej Mocy" dotarła już m.in do naszych rodaków przebywających na Kresach Wschodnich, do osób walczących z COVID-19, a także do chorych przybywających na oddziałach onkologicznych.

Kartki można było wykonywać w domach, szkołach i dostarczać do siedziby grudziądzkiego teatru. Drugą opcją była wizyta (4 czerwca) w gmachu wspomnianego teatru. To właśnie tego dnia odbywały się warsztaty i podsumowanie akcji.

Wszystkie wykonane podczas akcji prace powędrują na Ukrainę. Gest ma być pocieszeniem i wsparciem dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wielka kolejka na Bulwarach Wiślanych. Warszawiacy przyszli zobaczyć obrazy śmierci i demoniczne koty