wrak race

i

Autor: Facebook / Wrak Race Tor Bratwin Wrak Race Tor Bratwin

Akcja charytatywna

Wrak Race na pomoc Majce! W Bratwinie koło Grudziądza będą się ścigali złomami

2023-07-06 16:38

Wraki pojadą w szczytnym celu. Amatorzy takich wyścigów z Grudziądza i okolic wezmą udział w Wrak Race dla małej Majki. Dziewczynka zmaga się z dystrofią twarzowo-łopatkowo-ramieniową.

Pościgają się wrakami i pomogą Majce w walce z ciężką chorobą. 16 lipca na torze Wrak Race w Bratwinie koło Grudziądza odbędzie się charytatywna impreza.

Majka choruje na dystrofię twarzowo-łopatkowo-ramieniową. To choroba nieuleczalna - mówi Sylwia Rezmer, współorganizatorka wydarzenia.

Czym są wyścigi Wrak Race?

Wrak Race to niskobudżetowy wyścig złomków na zamkniętym torze. Podczas wyścigu dozwolony jest kontakt z innymi zawodnikami. Można jechać samodzielnie lub w parze z pilotem - dodaje Sylwia.

Nie zabraknie atrakcji dla kibiców...

Sympatycy Wrak Race, którzy tego dnia woleliby popatrzeć na zmagania złomków będą mieli bezpłatny wstęp na imprezę. Organizatorzy przygotowali dla nich sporo atrakcji.

Będzie sporo zajęć zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przygotowaliśmy dmuchańce, foodtrucki oraz dla chętnych przejazd taxi wrackiem - opowiada Aleksandra Prokopczyk, współorganizatorka wydarzenia.

Charytatywny Wrak Race na torze w Bratwinie. Posłuchaj zapowiedzi:

Imprezę na torze w Bratwinie zaplanowano na 16 lipca. Początek o godzinie 9:30. W międzyczasie można zajrzeć na facebookową stronę organizatorów, gdzie prowadzone są licytacje na rzecz wspomnianej Majki.

WRAK RACE TOR BRATWIN

A tutaj link do wydarzenia:

WYDARZENIE DLA MAJKI

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl