barwienie wody grudziadz

i

Autor: Pixabay Woda o kolorze zielonym pojawić się może w najbliższy poniedziałek (27 grudnia)

Woda po świętach może zmienić kolor. OPEC Grudziądz sprawdzi szczelność instalacji

2021-12-24 1:24

Zaraz po świętach możemy mieć problemy z wodą. W najbliższy poniedziałek (27 grudnia) dodany zostanie do niej zielony barwnik. Ma on pomóc w wykryciu nieszczelności miejskiego systemu ciepłowniczego.

Do wody krążącej w miejskim systemie ciepłowniczym zostanie dodany barwnik – płyn CHEMPUR 2-5 barwiący wodę na kolor zielony. Barwienie wody odbywa się cyklicznie i ma pomóc w wykryciu nieszczelności miejskiego systemu ciepłowniczego.

W przypadku pojawienia się zielonego zabarwienia wody prosimy o niezwłoczny kontakt z Pogotowiem Cieplnym - informuje Marek Jopp z OPEC Grudziądz.

Wystarczy zadzwonić pod numer 993 (połączenie bezpłatne) lub z dyspozytorem pod numerem telefonu:

56 45 06 201, tel. kom. 506 007 978 lub e-mail: pogotowie@opec.pl

Pojawienie się zielonej wody w Państwa urządzeniach sanitarnych świadczy o uszkodzonym wymienniku ciepła i niekontrolowanych ubytkach wody sieciowej - dodaje pracownik OPEC-u.

Zgodę na barwienie wody wydał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grudziądzu. Użyty do tego celu preparat CHEMPUR 2-5 jest całkowicie bezpieczny i w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE