komórka aplikacja bilety grudziadz

i

Autor: Pixabay Aplikacja dostępna jest na niemal wszystkich smartfonach

Za przejazd komunikacją w Grudziądzu zapłacimy komórką. Bilety dostępne w aplikacji

2021-12-22 11:52

Bilety jednorazowe, czasowe i okresowe na przejazdy MZK w Grudziądzu dostępne są w darmowej aplikacji mobilnej zBiletem. To nowość dla pasażerów komunikacji miejskiej. Sprawdź, w jaki sposób korzystać z aplikacji.

W aplikacji będziemy mogli wygodnie płacić za bilety korzystając z Google Pay, Apple Pay, Blika czy podpiętej karty płatniczej. 

Jak zacząć korzystać z aplikacji zBiletem ?
  • - Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub AppStore;
  • - Zalogować się swoim numerem telefonu i wybrać miasto;
  • - W Ustawieniach aplikacji można zapisać kartę płatniczą na później lub przy pierwszym zakupie biletu wybrać preferowaną metodę płatności;

Bilety jednorazowe i czasowe ważne są od momentu zakupu. Nie trzeba ich dodatkowo kasować czy aktywować. Podczas kontroli, wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfonu. Aby okazać bilet do kontroli nie jest wymagane połączenie z internetem.

Bilety okresowe, np. 30-dniowe możemy kupić z poziomu aplikacji mobilnej lub w sklepie internetowym. Po zakupie, bilet jest od razu widoczny w aplikacji mobilnej zBiletem i ważny od dnia wskazanego podczas zakupu.

Aplikacja zBiletem działa w 40 miastach w Polsce umożliwiając wygodniejsze podróżowanie i zakup biletów popularnymi metodami płatności między innymi Google Pay, Apple Pay i Blik.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nowe gazowe autobusy w Radomiu