lodowisko grudziadz zmiany

i

Autor: Nadesłane W Święta i w Nowy Rok zmienią się godziny funkcjonowania grudziądzkiego lodowiska

Świąteczne zmiany na grudziądzkim lodowisku

2021-12-22 11:16

W okresie świąteczno-noworocznym zmieni się system funkcjonowania grudziądzkiego lodowiska. W niektóre dni tafla będzie nieczynna.

Lodowisko do Parku Miejskiego w Grudziądzu powróciło po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W ubiegłym roku mieszkańcy naszego miasta nie mogli skorzystać z miejskiej tafli. W tym roku Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zdecydował, że ponownie otworzy miejsca do jeżdżenia na łyżwach.

W Wigilię, w I dzień świąt oraz w Nowy Rok lodowisko będzie nieczynne. Będzie natomiast otwarte w II dzień świąt w godzinach od 16.00 do 20.00 oraz w Sylwestra od 10.00 do 14.00.

lodowisko grudziadz zmiany 2

i

Autor: Nadesłane / MORiW Rozkład jazdy grudziądzkiego lodowiska na najbliższe dni

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Otwarcie lodowiska we Wschowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE