wosp serduszka

i

Autor: Łukasz Piekarski Rekordowa kwota w WOŚP w Grudziądzu

WOŚP 2024

W Grudziądzu padł orkiestrowy rekord! Kwota cały czas rośnie

2024-02-03 10:38

Orkiestra w Grudziądzu zagrała na rekord. Po raz pierwszy w historii naszego miasta na liczniku WOŚP jest kwota zaczynająca się na „trójkę”. O szczegółach przeczytacie na eska.pl.

360 645, 84 zł – to właśnie tyle jest obecnie na koncie grudziądzkiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To absolutny rekord orkiestrowego grania w naszym mieście. Poprzedni rekord wynosił 276 tysięcy złotych.

Tegoroczna kwota cały czas może wzrosnąć, ponieważ ruszają aukcje w sieci. Do zdobycia m.in. retro piłka Olimpii Grudziądz, czy też obraz akrylowy "Dziewczyna na łące". Link do grudziądzkich licytacji na Allegro podrzucamy poniżej:

LICYTACJE WOŚP GRUDZIĄDZ

Spośród licytacji tzw. stacjonarnych – największą popularnością tradycyjnie cieszyło się złote serduszko, które tym razem wylicytowane zostało aż za 8 tysięcy złotych.

WOŚP zagrała w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:

Jak wyglądały zbiórki w sztabach na terenie Grudziądza. Biegacze w tym roku dostarczyli czek na kwotę 36077 zł i 20 groszy. Z kolei w grudziądzkim teatrze zebrano łącznie - 52726 zł i 10 groszy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl