Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz wysoko przegrywa w sparingu. Koniec zgrupowania w Cetniewie

2024-01-27 16:06

Piłkarze Olimpii Grudziądz zakończyli zimowe zgrupowanie na obiektach w Cetniewie. Ostatniego dnia "Biało-zieloni" rozegrali mecz sparingowy z Chojniczanką Chojnice. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka przegrali 0:4.

Zawodnicy z Chojnic trzy trafienia uzyskali jeszcze przed przerwą. W 18' minucie golkipera Olimpii pokonał Peter Kolesár. 3 minuty później wynik na 2:0 podwyższył Antoni Prałat. W 42' minucie trzecią bramkę dla Chojniczanki zdobył z kolei Błażej Szczepanek.

Czwarte i ostatnie trafienie dla zespołu z Chojnic zanotował Maciej Kiełkucki w 89' minucie.

Dla grudziądzan był to ostatni akcent na zimowym zgrupowaniu, na którym przebywali od ubiegłego poniedziałku.

Przed "Biało-zielonymi" jeszcze cztery mecze sparingowe:

• 3 lutego z Elaną Toruń (w Toruniu)
  • 9 lub 10 luty z Lechią Gdańsk (w Gdańsku)
  • 9 lub 10 luty z Zawiszą Bydgoszcz (w Bydgoszczy)
  • 17 lutego ze Stomilem Olsztyn (Olsztyn)

Chojniczanka Chojnice: (I połowa): Damian Primel - Czesław Raburski, Andrias Edmundsson, Sebastian Golak, Dominik Banach - Damian Nowacki, Błażej Szczepanek, Peter Kolesár - zawodnik testowany, Antoni Prałat, Kacper Skonieczny. (II połowa): Michał Antkowiak - Grzegorz Szymusik, Sebastian Golak (80 Mateusz Meyer), Jakub Goliński, Sebastian Szczytniewski - Oskar Paprzycki, Błażej Szczepanek (80 Maciej Kiełkucki), Kacper Korczyc - zawodnik testowany (57 Wojciech Szumilas), Kacper Skonieczny (57 Valērijs Šabala), Marcin Kozina.

esteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl