Finałowe granie

WOŚP w Grudziądzu. Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji!

2024-01-31 11:13

Grudziądzanie licznie zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tłumy ponownie odwiedzały lokalne sztaby. Te zlokalizowane były m.in. na hali widowiskowej na Lotnisku czy też w Centrum Kultury Teatr.

Grudziądz ponownie przyłączył się do orkiestrowego grania. Główny sztab WOŚP zlokalizowany był tradycyjnie na hali sportowej przy ul. Nauczycielskiej. Atrakcji nie brakowało także w lokalnym teatrze.

Skupiliśmy się na tym, co robimy najlepiej. Mamy spektakle i koncerty. W klubie Akcent przygotowaliśmy rockowe granie, ponieważ orkiestra wywodzi się właśnie z muzyki rockowej - mówi Beata Kastner z Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

W tym roku główny sztab zlokalizowany był tradycyjnie w hali widowiskowo-sportowej na osiedlu Lotnisko.

Mamy różne stoiska, konkurencje. Do tego licytacje, artystyczne występy oraz koncerty. Jak zawsze mamy tutaj świetną atmosferę - mówi Edyta Ogonowska, szefowa grudziądzkiego sztabu.

Więcej o imprezach dowiecie się z poniższych materiałów:

Bieg WOŚP w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:
WOŚP w grudziądzkim teatrze. Mówi Beata Kastner:
WOŚP zagrała w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:
Motoorkiestra w Grudziądzu. Posłuchaj relacji:

Przypomnijmy, WOŚP w tym roku zbiera środki na skuteczne leczenie chorób płuc po pandemii koronawirusa.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

WOŚP 2024 w Bydgoszczy