ulica warynskiego

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulicy Waryńskiego

Uwaga kierowcy! Zmiany w ruchu na ulicy Waryńskiego w Grudziądzu

2022-06-28 13:46

W Grudziądzu trwa realizacja inwestycji pod nazwą „Budowa drogi łączącej ulicę Waryńskiego z ulicami Rapackiego i Dworcową”. Od jutra (29 czerwca) od godzin porannych na ulicy Waryńskiego czekają nas zmiany w ruchu drogowym.

Zmiana organizacji ruchu dotyczy wjazdu na teren przemysłowy po byłych zakładach „STOMIL”. W związku z koniecznością wykonania sieci kanalizacji sanitarnej, wjazd na teren przemysłowy zostanie zamknięty.

ulica warynskiego 2

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Mapa zamknięcia drogi

Dojazd do terenu przemysłowego po zakładach „STOMIL” odbywać się będzie poprzez nowo wybudowane rondo u zbiegu ulicy Rapackiego i Dworcowej.

Zarządca drogi wyznaczył objazdy dla pojazdów wszystkich kategorii:
  • z kierunku Olsztyna (DK 16) / Kwidzyna (DK 55) poprzez ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,
  • z kierunku Torunia (DK 55)/ autostrady A1 poprzez ul. Waryńskiego, ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,
  • z kierunku Wąbrzeźna (DW 534) poprzez ul. Focha, ul. Rapackiego.

MAPA OBJAZDU

Ponadto, od 6 lipca, od godzin porannych wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Waryńskiego – Ruchniewicza – wjazd na teren przemysłowy „STOMIL” , objazd dla wszystkich kategorii wyznaczono poprzez ulicę Piłsudskiego i ulicę Łyskowskiego. Tymczasowa organizacja obowiązuje do odwołania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej 28.06 (Piotr Zgorzelski, Robert Pszczel, prof. Witold Orłowski) Sedno Sprawy: Jan Grabiec