zmiany chelminska

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Na ulicy Chełmińskiej trwa remont torowiska tramwajowego

Uwaga kierowcy! Będą zmiany na skrzyżowaniu Chełmińskiej z Bydgoską

2022-05-15 1:53

Od najbliższego poniedziałku (16 maja) czekają nas zmiany w ruchu drogowym w obrębie skrzyżowania ulicy Chełmińskiej z ulicą Bydgoską. Powodem są trwające prace przy modernizacji torowiska tramwajowego.

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu, przywrócony dla ruchu wszelkich pojazdów zostanie przejazd na wprost poprzez ulicę Bydgoską w kierunku ul. Kalinkowej oraz w kierunku ul. Konarskiego. Tym samym tymczasowe drogi zlokalizowane za peronami tramwajowymi oraz przejazd przez postój TAXI zostaną wyłączone z użytkowania.

Wciąż podtrzymany zostanie jeden kierunek dla ulicy Chełmińskiej z kierunku osiedla mieszkaniowego Mniszek, w kierunku ulicy Gdyńskiej.

mapka chełmińska

i

Autor: Nadesłane/Urząd Miejski w Grudziądzu Mapa zmian w ruchu przy Chełmińskiej i Bydgoskiej

To nie koniec zmian

W dniu 16 maja 2022 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Miłoleśnej na odcinku od ulicy Południowej w kierunku Centrum, w związku z frezowaniem istniejącej nawierzchni jezdni, przewiduje się czasowe wstrzymania w ruchu oraz ruch naprzemienny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zwiedzanie zabytkowego kanału Lindleya na Pradze północ