jazda konna

i

Autor: Nadesłane / A.Arciszewska Medale dla grudziądzkiego Rywala

Jazda konna

Udany weekend dla zawodników Rywala Grudziądz. Posypały się medale

2024-05-21 8:44

Miniony weekend był bardzo udany dla zawodników Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal”. Startowali w konkurencji skoków przez przeszkody oraz w ujeżdżeniu.

W towarzyskich zawodach w skokach przez przeszkody we Włocławku w klasie L zwyciężyła Wiktoria Romanowska na koniu Whisky. Na drugim miejscu w tym samym konkursie uplasowała się Roksana Słowińska na koniu Sawa.

W czasie zawodów regionalnych w Jaszkowie - również w skokach przez przeszkody - świetne przejazdy na dwóch koniach – Rambo DV i Lucky Zucca TB – odnotował Zbigniew Szrejder, który przywiózł z tych zawodów łącznie aż 8 pucharów.

W konkurencji ujeżdżenia Maria Przybylak i Tigra zajęły 3 miejsce w konkursie klasy P w ramach zawodów regionalnych, które odbyły się w Starym Adamowie k/ Aleksandrowa Łódzkiego. Konkurs ten był etapem kwalifikacyjnym do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Po trzech dniach zmagań Małgorzata Skrzek – Szklanowska na koniu Fair zajęła drugie miejsce w rundzie P towarzyskiej oraz trzecie miejsce w rundzie P regionalnej w ramach zawodów towarzyskich i regionalnych rozgrywanych w Solcu Kujawskim. Natomiast Lila Szklanowska - w tych samych zawodach - zwyciężyła konkurs klasy P regionalny, konkurs klasy D oraz zajęła trzecie miejsce w konkursie klasy P – program Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Ziemkiewicz Słowik