rywal grudziadz podium

i

Autor: Nadesłane Wiktoria Romanowska z Rywala Grudziądz na podium

Udany weekend w grudziądzkim klubie Rywal. Miejsca w czołówce na ogólnopolskich zawodach

2021-08-17 11:47

W dniach 13-15 sierpnia 2021 roku, w Toruniu, odbyły się XXIV Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody. JKS Rywal Grudziądz reprezentowało osiem par, z których aż pięć dostało się do ścisłego finału, z czego 3 osoby stanęły na podium.

W kategorii wiekowej Junior srebrny medal wywalczyła Wiktoria Romanowska na koniu Marlando, która przez cztery przejazdy nie popełniła żadnego błędu.

W kategorii senior zawodnicy Rywala zdominowali podium. Złoto należało do Wiktorii Ferszka na koniu Joker – para również miała na swoim koncie bezbłędne przejazdy, zaś brązowy medal zdobył Dariusz Kirszkowski na klaczy Cortina. Jednocześnie grudziądzki klub zdobył najwięcej medali na tej imprezie.

ZOBACZ TEŻ - Siedem medali dla kolarzy ALKS Stal Grudziądz. To kolejny duży sukces

Oprócz Mistrzostw odbyły się również zawody regionalne w skokach przez przeszkody w Szreniawie (woj. wielkopolskie), w których w Grand Prix KJ Fimmel Team trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Zubrycka na klaczy Fayette WV.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

SEKRETY Tour de Pologne. Rowerem dookoła Polski | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #29