kalina kosikowska

i

Autor: Nadesłane / Archiwum Prywatne Kaliny Kosikowskiej Kalina Kosikowska (na zdjęciu) wcześniej zdobyła tytuł Miss Pomorza

Uczennica IV LO w Grudziądz w finale konkursu "Polska Miss"!

2022-11-11 12:56

Uczennica IV LO w Grudziądzu, Kalina Kosikowska awansowała do finału konkursu "Polska Miss". 18-latka przebrnęła przez półfinałowy etap, który głównie odbywał się w sieci. Wcześniej m.in. zdobyła tytuł Miss Pomorza.

18-letnia Kalina Kosikowska z Bzowa (koło Grudziądza) powalczy o koronę Polska Miss Nastolatek. Na początku listopada walczyła o przepustkę w półfinale. Ogłoszenie wyników - dla uczennicy IV LO - okazało się bardzo szczęśliwe.

Ciesze się ogromnie, że dostałam się do finału Polska Miss. Mogę nadal spełniać swoje marzenia. Serdecznie dziękuje wszystkim, za wsparcie, za oddane głosy, za udostępnienia - przekazuje nam Kalina Kosikowska.

Wcześniej 18-latka zdobyła m.in. tytuł Miss Pomorza.

Pewnego dnia dostałam SMS-a odnośnie konkursu Polska Miss. Bardzo mnie to zainteresowało i postanowiła spróbować swoich sił. Zgłosiłam się do konkursu. Wysłała swoją kandydaturę najpierw do województwa Kujawsko-Pomorskiego, jednak tam nie organizowali konkursu. Wystartowałam więc na Pomorzu i udało mi się wygrać - mówiła jeszcze przed ogłoszeniem półfinałowych wyników.

Finał zaplanowano na 17 grudnia w Warszawie.

Uwielbiam występy na scenie, ale nie tylko z powodu modelingu, kocham również śpiew. Brałam udział w różnych konkursach, z powodzeniem otrzymałam wiele innych wyróżnień. Już niedługo wielki finał, proszę trzymajcie kciuki - dodaje Kalina.

Trzymajmy kciuki za uczennicę grudziądzkiej "czwórki"!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Złota jesień nad Pogorią z lotu ptaka