kiermasz grudziadz 1

i

Autor: Łukasz Piekarski W tym roku na grudziądzkim kiermaszu dominują głównie kalendarze

Trwa kiermasz wydawnictw i pamiątek o Grudziądzu. Są książki, karty i kalendarze

2023-01-11 1:10

Książki i pamiątki o historii Grudziądza w jednym miejscu. Po przerwie ponownie ruszył kiermasz wydawnictw. Jego organizatorem jest lokalny punkt Informacji Turystycznej.

Wystartował kiermasz wydawnictw i pamiątek o Grudziądzu. Organizatorem jest Informacja Turystyczna. Dzięki akcji można przekazać zbędne gadżety o mieście, książki, mapy i przewodniki.

Jeżeli podczas porządków znalazły się jakieś podwójne egzemplarze albumów, książek i innych wydawnictw, to jak najbardziej zapraszamy do przynoszenia ich do Informacji Turystycznej - mówi Julia Zawadka, pracownik grudziądzkiego punktu.

W tym roku na kiermaszu dominuje przede wszystkim jedna pozycja.

Najczęściej mieszkańcy pozbywają się kalendarzy grudziądzkich. Mamy ich w tym roku zdecydowanie najwięcej. Pojawiły się też takie pamiątki jak kufle z dawnych zakładów pracy, popielniczka, kiedyś mieliśmy także wanienkę - dodaje.

kiermasz grudziadz 2

i

Autor: Łukasz Piekarski Organizatorem kiermaszu jest Informacja Turystyczna w Grudziądzu

Kiermasz pamiątek i wydawnictw o Grudziądzu potrwa do 20 stycznia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Słynne kwiaciarki z krakowskiego Rynku testują nowe lokum. Nowe budki budzą mieszane odczucia. Jak Wam sie podobają?