ferie zimowe grudziadz

i

Autor: Pixabay Zajęcia zorganizują w tym roku dwie grudziądzkie szkoły

Te szkoły zorganizują zimowe półkolonie w Grudziądzu. Obecnie trwają zapisy

2023-01-11 1:01

Przedłużony termin zapisów na szkolne półkolonie w ramach ferii. W tym roku organizują je dwie grudziądzkie szkoły podstawowe: nr 16 i 20. Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 10 lutego.

Szkoła Podstawowa nr 16 oraz Szkoła Podstawowa nr 20 organizują półkolonie zimowe dla uczniów z całego miasta. Zajęcia odbywać się będą od 30 stycznia do 10 lutego w godzinach 7:00-16:00, czyli w czasie ferii zimowych.

Do uczestnictwa w półkoloniach niezbędne jest podpisanie przez rodziców stosownych dokumentów oraz dokonanie opłat ustalonych przez organizatora. Druki dokumentów wydaje lub przesyła rodzicom szkoła, do której dziecko uczęszcza. Wypełnione i podpisane dokumenty rodzice dostarczają bezpośrednio do sekretariatów szkół, które organizują półkolonie, w godzinach 7:30-15:30 - informuje Karol Piernicki, rzecznik ratusza.

Jakie koszty półkolonii zimowych w Grudziądzu?

Łączna kwota na tydzień zajęć to 200 złotych. W cenie są posiłki i napoje oraz dodatkowe koszty półkolonii, czyli bilety wstępu, materiały, czy przejazdy.

Półkolonie zimowe to doskonała atrakcja dla dzieci, które w tym roku nie skorzystały z wyjazdowych form wypoczynku. Na uczestników czeka wiele atrakcji. To między innymi zajęcia w grupach, ale także wyjścia do kina, teatru czy muzeum. Organizatorzy planują także wycieczki - dodaje przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Zapisy na zimowe półkolonie w grudziądzkich placówkach potrwają do jutra (12 stycznia).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Bezpieczne Ferie i Walentynki na lodowisku w Przemyślu