noworodek grudziadz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne odkrycie w Grudziądzu. Odnaleziono ciało noworodka

2022-08-17 13:41

Tragiczne odkrycie w Grudziądzu. W północnej części miasta – w trakcie długiego weekendu - odnaleziono rozkładające się ciało noworodka. Zatrzymano już dwójkę podejrzanych.

Dziecko na świat przyszło kilka miesięcy temu. Jego zwłoki znaleziono w odludnym miejscu w północnej części miasta.

Zdarzenie teraz zostało ujawnione. W tej sprawie zgromadzono materiał dowodowy pozwalający na postawienie zarzutu matce dziecka - przekazuje nam Magdalena Chodyna, zastępca prokuratora rejonowego w Grudziądzu.

Zatrzymani to grudziądzanie: 17-letnia dziewczyna i 18-letni chłopak.

Dziewczynie postawiono zarzut pozbawienia życia nowonarodzonego dziecka. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Grudziądzu zastosował wobec tej kobiety tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy - dodaje Chodyna.

Zarzuty usłyszał również chłopak.

Ustalono również, że jej partner zacierał ślady i pomagał jej ukryć to przestępstwo, w związku z tym postawiono mu zarzut zacierania śladów i utrudniania w ten sposób postępowania karnego - informuje zastępca prokuratora.

Obecnie weryfikowana jest płeć dziecka. Przeprowadzone zostaną również badania DNA. W najbliższym czasie przesłuchana zostanie również rodzina i znajomi podejrzanych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055