raport pilka grudziadz

i

Autor: Pixabay Udanie rozgrywki w V lidze rozpoczęli piłkarze Stali Grudziądz

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [12-14.08]

2022-08-16 14:22

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, Stal Grudziądz oraz Piast Łasin.

III Liga - Pewna wygrana Olimpii Grudziądz

Piłkarze Olimpii Grudziądz w drugiej kolejce nowego sezonu na trzecioligowych boiskach ograli na własnym stadionie jednego z faworytów do gry o awans Świt Skolwin 2:0. Więcej o meczu pod poniższym linkiem:

V liga - udana inauguracja Stali Grudziądz

Udanie przygodę z V ligą rozpoczęli piłkarze grudziądzkiej Stali. Podopieczni trenera Adama Marksa ograli na własnym boisku Polonię Bydgoszcz 2:1. Bramki dla "Stalowców" zdobywali: w 3' minucie Norbert Knaak oraz w 47' minucie Bartosz Rybiński.

Gorzej nowy sezon rozpoczęli za to zawodnicy "dwójki" Olimpii. "Biało-zieloni" przegrali u siebie z GLKS Dobrcz 0:1.

A-klasa

Na początek zmagań w toruńskiej grupie A-klasy swój mecz rozegrali tylko piłkarze Piasta Łasin, którzy na własnym obiekcie zremisowali z Wojownikiem Wabcz 1:1. Pojedynek Węgrowianki Węgrowo z GOL-em Brodnica został przełożony na inny termin.

B-klasa

Spotkania w ramach B-klasy rozpoczną się na początku września. O punkty rywalizowali będą zawodnicy Stali II Grudziądz, AP Olimpii Grudziądz oraz Radzynianki Radzyń Chełmiński.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

„Bo tętni w nas dobro” – akcja krwiodawstwa w Krakowie