kmf grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski To była X edycja Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu

Kultura

Tak wyglądał X Koncert Muzyki Filmowej w Grudziądz. Zobacz zdjęcia i wideo!

2023-04-29 15:06

X edycja Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu przeszła już do historii. Na scenie Centrum Kultury Teatr zaprezentowali się lokalni artyści oraz znane gwiazdy. Wśród m.in. Wanda Kwietniewska oraz Grażyna Łobaszewska.

Koncert Muzyki Filmowej odbył się po raz dziesiąty. Tym razem motywem przewodnim był tzw. "The best of" ze wszystkich dotychczasowych edycji.

Ścieżka muzyczna w przeciągu kilku dekad stała się tak integralnym elementem filmu, że bez jej obecności trudno jest współczesnemu widzowi wyobrazić sobie jakąkolwiek projekcję. Muzyka srebrnego ekranu nie raz zdobywa większy rozgłos niż film -mówi Dorota Berent, organizatorka wydarzenia.

Zobaczcie jak wyglądała X edycja Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu!

W X edycji na scenie grudziądzkiego teatru wystąpili m.in. wokaliści z zespołu TiM. Nie zabrakło także znanych artystów. Wśród m.in. Wanda Kwietniewska, Grażyna Łobaszewska, Klaudia Magica, czy Aleksandra Cybula. Możliwość pokazania się szerszej publiczności otrzymali także laureaci Powiatowego Konkursu Muzyki Filmowej.

Impreza odbyła się pod patronatem medialnym Radia Eska!

Wypowiedzi z koncertu oraz relacja AUDIO już we wtorkowym (2 maja) magazynie Radia Eska Grudziądz. Początek o 21:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl