remont dywizjonow

i

Autor: Łukasz Piekarski Prace na ulicy Dywizjonów 303 w Grudziądzu ruszyć miały w połowie lipca

Tak wygląda dziś ulica Dywizjonu 303 w Grudziądzu. Droga czeka na remont [FOTO]

2022-07-26 8:40

Jedną z ulic w Grudziądza, która od dawna czeka na remont jest Dywizjonu 303 na osiedlu Lotnisko. Pierwotnie prace na drodze miały rozpocząć się w połowie lipca.

Prace na Dywizjonu 303 nie ruszyły... ponieważ nie udało się rozstrzygnąć przetargu. Założony przez miasto budżet opiewał na 3,5 miliona złotych. Tymczasem najniższa oferta wyniosła 5,3 miliona złotych. Chodzi o modernizację fragmentu od Kustronia do Polskich Skrzydeł. 

Drogowcy na ulicy Dywizjonu 303 według wstępnego planu pojawić się mieli w połowie lipca, a same prace prowadzone miały być etapowo. Brak pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu oznacza, że działania zostaną opóźnione.

W grudziądzkim ratuszu ogłoszono właśnie ponowny przetarg na tę inwestycję. Termin składania ofert minie tym razem 31 sierpnia, a to oznacza, że ewentualne prace mogłyby ruszyć dopiero jesienią.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wiadukty i tunele w Warszawie są w opłakanym stanie. Czy zostaną wyremontowane?