mks delfin

i

Autor: Facebook / MKS Delfin Grudziądz MKS Delfin Grudziądz

Piłka ręczna

Świetny występ MKS-u Delfin w Grudziądz na Węgrzech! Podium było bardzo blisko

2023-07-27 12:31

Zawodnicy MKS-u Delfin Grudziądz wrócili z międzynarodowego turnieju "SALGO CUP EBT", który odbył się na Węgrzech. Zespół Mateusza Orłowskiego zajął ostatecznie znakomite - piąte miejsce w końcowym rozrachunku.

Grudziądzanie turniej rozpoczęli od porażki 0:2 z BHC Student. Później MKS wygrywa 2:0 z gospodarzami turnieju Strandepitok Senior.

W trzecim spotkaniu ponownie górą zespół z naszego miasta. Tym razem po dogrywce z SC Squadra Buda 2:1!  W czwartej serii pewne zwycięstwo z BHC Zagreb 2:0 i przepustka do gry o miejsca 1-12.

W 1/8 finału MKS znów pokazał wysoką formę i wygrał kolejny mecz. Tym razem 2:0 z Balassa Sport Egyesulet Balassagyarmat. W kolejnych dwóch spotkaniach grudziądzanie ponieśli jedną porażkę i wygrali ostatni mecz.

Taki obrót sprawy dał ostatecznie MKS-owi Delfin piąte miejsce na finiszu węgierskich rozgrywek. Poniżej klasyfikacja końcowa:

turniej mks

i

Autor: Facebook / SALGO CUP EBT Klasyfikacja końcowa turnieju

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Kapitan Lisowski