Polityka

Rafał Trzaskowski w Grudziądzu. Prosił o przypilnowanie wyborów [FOTO]

2023-07-26 18:31

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy wraz z parlamentarzystami Platformy Obywatelskiej spotkał się z mieszkańcami Grudziądza. Wydarzenie odbyło się w ramach akcji "Przypilnuję wyborów".

Prezydent Warszawy, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, przyjechał do Grudziądza 26 lipca. Tuż po godzinie 15 pojawił się na scenie na Rynku Głównym w towarzystwie posła Sławomira Nitrasa oraz Tomasza Szymańskiego. Pojawił się również marszałek województwa, Piotr Całbecki oraz prezydent miasta, Maciej Glamowski. Wśród publiczności nie zabrakło także lokalnych radnych Koalicji Obywatelskiej.

Pojawiamy się w wielu miejscach Polski, by zachęcić tych wszystkich, którzy mają siłę i wiarygodność, by pilnowali najbliższych wyborów. One będą fundamentalne dla naszej wolności, dla Polski, dla naszego prawdziwego patriotyzmu, który jest budowaniem wspólnoty i silnej Polski - mówił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski w planie miał nie tylko spotkanie z mieszkańcami Grudziądza. Wcześniej podobne wydarzenie zorganizowano w Toruniu, a prosto z naszego miasta jechał do Świecia.

Rafał Trzaskowski w Grudziądz. Posłuchaj relacji ze spotkania:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl