awans straz miejska

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Awanse uzyskało trzech funkcjonariuszy z grudziądzkiej komendy

Strażnicy z Grudziądza z awansami. Wręczono trzy nominacje

2022-09-05 12:47

Awanse w grudziądzkiej straży miejskiej. Z okazji dnia strażnika miejskiego w ratuszu odbyło się przekazanie nominacji na wyższe stopnie. Uzyskała go trójka funkcjonariuszy.

Awanse mają związek z przypadającym na 29 sierpnia Dniem Straży Gminnej. Dziś, 5 września, uroczyście wręczono nominacje.

Straż Miejska pełni w naszym mieście bardzo ważną rolę, odpowiadając za bezpieczeństwo mieszkańców, dbając o porządek publiczny oraz o profilaktykę wśród najmłodszych – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Życzę swoim pracownikom sukcesów na tle zawodowym, jak i prywatnym. Niech czerpią radość i satysfakcję z pracy - wtóruje Wiesław Dziadkowiec, komendant Straży Miejskiej w Grudziądzu.

Awanse uzyskali:
  • - na stopień młodszego inspektora Adam Grabowski,
  • - na stopień specjalisty Paweł Lewandowski,
  • - na stopień młodszego specjalisty Natalia Kupska.

Ten awans to motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej służby i mieszkańców Grudziądza - mówi Adam Grabowski, jeden z wyróżnionych strażników.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56