policja jankowice

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Przekroczył dwukrotnie prędkość

Na sygnale

Srogi mandat i punkty karne. Ponad dwukrotnie przekroczył prędkość

2023-10-27 13:11

33-letni kierowca volkswagena jechał z prędkością 111 km/h na drodze krajowej nr 16 w Jankowicach. Został zatrzymany przez grudziądzką „drogówkę” i ukarany mandatem karnym 2000 zł i 14 punktami karnymi. Dodatkowo stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, który za nic sobie miał przepisy ruchu drogowego.

Pędził osobowym volkswagenem w Jankowicach, gdzie na krętej drodze obowiązuje obszar zabudowany. Pomiar prędkości wykazał 111 km/h - informuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mężczyzna został przez policjantów ukarany mandatem karnym w kwocie 2000 zł, a na jego koncie przez najbliższy rok będzie 14 punktów karnych.

Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz będzie musiał powstrzymać się od jazdy przez 3 miesiące.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Leszek MILLER