koleda sp wegrowo

i

Autor: Youtube / SP w Węgrowie W tym roku uczniowie i nauczyciele z Szkoły w Węgrowie zdecydowali się na utwór "Pierwsza gwiazdka"

Śpiewająco wchodzą w Święta. Szkoła Podstawowa z Węgrowa nagrała wyjątkową piosenkę [WIDEO]

2021-12-24 1:33

Muzycznym akcentem już po raz drugi wchodzą w Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej z Węgrowa w gminie Grudziądz nagrali świąteczną piosenkę.

W tym roku wybór padł na wyjątkowy utwór „Pierwsza Gwiazdka”.

To wyjątkowa piosenka z świetnym przesłaniem na Święta Bożego Narodzenia. Kierujemy ją głównie do dorosłych, żeby zwrócili uwagę na to jak ten czas przeżywają dzieci - opowiada Cezary Grabowski ze Szkoły Podstawowej w Węgrowie.

Dla wielu wykonawców, którzy pojawiają się na teledysku był to zupełny debiut przed mikrofonem.

Nikt z nas praktycznie nie jest zawodowym muzykiem. Dla nas to ogromny stres i przeżycie, ale robimy to przede wszystkim dla uczniów i ich rodziców - dodaje nasz rozmówca.

Za nagranie utworu oraz realizację teledysku w całości odpowiadają pracownicy szkoły.

Nagranie samego utworu zajęło jeden dzień. Znacznie więcej pracy jest z masteringiem i montowanie teledysku - kończy Cezary Grabowski.

Teledysk do utworu "Pierwsza Gwiazdka" w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej z Węgrowa podrzucamy poniżej:

TELEDYSK "PIERWSZA GWIAZDKA" SP W WĘGROWIE

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl