spichlerz otwarcie

i

Autor: Łukasz Piekarski Spichlerz nr 57 będzie służył organizacjom pozarządowym z Grudziądza

Weekend otwarcia

Spichlerz nr 57 w Grudziądzu oficjalnie otwarty! Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji

2023-05-14 10:55

Zabytkowy Spichlerz nr 57 wypełni się pomysłami od mieszkańców Grudziądza. Trwa obecnie weekend otwarcia wyremontowanego obiektu. Zobacz na zdjęciach jak się prezentuje.

Zabytkowa kamienica na fundamentach średniowiecznego spichlerza będzie służyła organizacjom pozarządowym z Grudziądza, a także jego mieszkańcom.

Spichlerz 57 to wyjątkowe miejsce. Czegoś takiego nie było jeszcze w Grudziądzu. Jego idea wypływa prosto z serca do ludzi. Chcieliśmy, żeby ta dobra energia przekuła się właśnie na coś dobrego. Ma ona służyć mieszkańcom, ale przede wszystkim za pośrednictwem organizacji pozarządowych - mówi Ewa Niewiadomska-Roman z Urzędu Miejskiego.

Wyremontowany budynek jest przystosowany m.in. do osób niepełnosprawnych.

Pierwsze dyżury dla mieszkańców, lokalnych liderów i przedstawicieli organizacji zaplanowano już w przyszłym tygodniu. Więcej dowiecie się z poniższego podcastu:

Mówi Dominik Cieślikiewicz z Fundacji Ładowarka. Posłuchaj:

Operatorem Spichlerza nr 57 została Fundacja Ładowarka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl