Spacer z leśniczym ponownie w grudziądzkim harmonogramie

i

Autor: Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu Poruszanie się po trasie uczestników będzie urozmaicone o autorską, aplikację mobilną “Na tropie grudziądzkiej przyrody”, której użyją podczas wydarzenia.

"Spacer z leśniczym" ponownie w grudziądzkim harmonogramie

2021-10-07 21:04

Wolny czas spędzą na świeżym powietrzu na leśnej ścieżce, rozwiązując zagadki i wykonując zadania. Rusza jesienna edycja "Spaceru z leśniczym", organizowanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej. Urozmaiceniem, będzie autorska aplikacja mobilna, której będą używać spacerowicze.

Aktywność, świeże powietrze, natura i piękna pogoda. Tak zapowiada się niedzielne wydarzenie, organizowane przez Centrum Edukacji Ekologicznej. "Spacer z leśniczym" to stały element grudziądzkiego harmonogramu. Udział, chętnie w nim biorą starsi, młodsi, jak i całe rodziny. To dobra alternatywa na urozmaicenie niedzielnego przedpołudnia. Uczestnicy pokonają ciekawe ścieżki lasów komunalnych... z pomocą aplikacji mobilnej!

Ogród Zoobotaniczny w Toruniu zaprasza na spacery przez cały tydzień

Autorska aplikacja mobilna "Na tropie grudziądzkiej przyrody", dostępna jest na smartfony od kilku lat, za darmo, dla każdego. Tym razem, będzie elementem niedzielnego spaceru. Za pomocą aplikacji, uczestnicy rozwiążą ciekawe zagadki i zadania. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę 10 października, zbiórka o godzinie 10:00 przy rondzie im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 726 301 636