nagroda flisak szpital

i

Autor: Nadesłane Pierwsza nagroda Flisaka trafiła do grudziądzkiego szpitala

Muzycznie podziękowali grudziądzkim medykom

2021-10-07 8:28

W grudziądzkim teatrze zorganizowano specjalny koncert w ramach podziękowania dla wszystkich pracowników szpitala za ich walkę z pandemią COVID-19. Wydarzenie było także okazję do wręczenia pierwszej nagrody Flisaka.

Środowy koncert był - jak się okazało - nie tylko podziękowaniem medykom za ich pracę, ale również okazją do wręczenia pierwszej statuetki Flisaka. Otrzymał ją grudziądzki szpital.

Gościem specjalnym wydarzenia był ElJazz Big-Band pod dyrekcją Józefa Eliasza, który zagrał największe przeboje z repertuaru Franka Sinatry czy Blues Brothers.

Muzyka łagodzi obyczaje, muzyka koi, muzyka jest lekiem na wszystko. I w ten właśnie artystyczny sposób chcieliśmy podziękować całemu Szpitalowi, ale i każdemu z Jego pracowników z osobna. Bo każdy dołożył cegiełkę do tego, by stawić czoła wyzwaniu, które przyszło nagle i niespodziewanie, ale z którego wychodzimy zwycięsko oraz wzmocnieni - czytamy na oficjalnym profilu prezydenta Macieja Glamowskiego na facebooku.

ZOBACZ TEŻ - Miasto przyzna nagrodę Flisaka. Kto może ją dostać?

Wcześniej grudziądzkich medyków medalami wyróżnił Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE