Sokół Mogilno

Autor: Facebook / Sokół Mogilno (Karol Słomka) Sokół Mogilno z trzecią porażką w sezonie

Siatkówka

Sokół Mogilno o włos od wygranej. Trzecia porażka w Tauron Lidze

2024-10-13 19:29

Ogromne emocje w hali sportowej w Mogilnie. Siatkarki Sokoła przegrały 2:3 z Volley Wrocław.

W pierwszy secie górą były zawodniczki z Wrocławia 25:18. W drugiej partii z kolei skutecznie odgryzły się gospodynie zwyciężając podobnie - 25:18.

W trzeciej odsłonie spotkania siatkarki Sokoła wyszły na prowadzenie - po wygranym secie 25:22.

W czwartej partii znów do głosu doszły siatkarki z Wrocławia. Volley wręcz rozbił Sokoła 25:13 i doprowadził do tie breaka.

W piątym - decydującym o losach spotkania secie znów górą były przyjezdne 15:10. Ostatecznie Sokół Mogilno przegrał z Volley Wrocław 2:3.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]