Sokół Mogilno

Autor: Facebook / Sokół Mogilno Siatkarki Sokoła Mogilno przed pierwszym meczem

Siatkówka

Sokół Mogilno po debiucie w Tauron Lidze. Wysoka porażka z kandydatkami do medalu

2024-09-30 18:51

Siatkarki Sokoła Mogilno mają za sobą pierwszy mecz na parkietach TAURON Ligi. Na początek przed własną publicznością zmierzyły się z kandydatkami do medalu - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Zespół z naszego województwa przegrał wysoko 0:3.

Na otwarcie sezonu w Mogilnie pofatygował się Sebastian Świderski, prezes PZPS.

Pierwszy set to zdecydowana dominacja przyjezdnych. Zawodniczki z Bielsko-Białej prowadziły praktycznie w każdym aspekcie gry i ostatecznie wygrały także całą partię 25:10.

W drugiej odsłonie tego meczu gra niewiele się zmieniła. Dalej na parkiecie dominowały brązowe medalistki MP z zeszłego sezonu. Tym razem BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała wygrał 25:11.

Nieco lepiej dla siatkarek Sokoła było w trzecim secie. Mimo wszystko - także i w nim - były zawodniczki gości 25:14.

Sokół & Hagric Mogilno: Przybyło 4, Nowak 1, Efimienko-Młotkowska 3, Szczepuła 2, Gajewska 1, Cur-Słomka 2, Pancewicz (libero) oraz Szczepańska, Świętoń, Szczygioł 3, Fojucik, Mazenko 2.

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała: Nowicka 3, Pacak 5, Laak 11 , Angelina 13, Piasecka 9, Orzyłowska 13, Drabek (libero) oraz Brzoza, Szewczyk, Suska (libero), Borowczak 1.

Przed siatkarkami z Mogilna kolejny mecz w TAURON Lidze. Już w najbliższy czwartek (3 października) podejmą u siebie zespół KS DevelopRes Rzeszów. Początek o 17:30.

A więcej zdjęć z meczu z Bielsko-Białą znajdziecie na mediach społecznościowych Sokoła.