koncert Grudziądz

i

Autor: Centrum Kultury Teatr Grudziądz W tym roku imprezę muzyczną podzielono na dwa dni (11 i 12 czerwca)

Sobowtóry muzycznych legend na urodziny Grudziądza. Pierwszy taki festiwal w mieście

2022-05-12 22:26

Szczegółów muzycznej niespodzianki z okazji czerwcowego Jarmarku Spichrzowego i jednoczesnych urodzin miasta można było spodziewać się w przyszłym tygodniu. Na 18 maja zaplanowano konferencję prasową w tym temacie. Władze Grudziądza o swoich planach informują wcześniej, na nośnikach reklamowych, które znajdują się na autobusach.

W tym roku muzyczną niespodzianką z okazji zaplanowanego na czerwiec Jarmarku Spichrzowego i jednoczesnych urodzin miasta będzie Festiwal Muzycznych Legend. Legend na scenie w Grudziądzu co prawda zabraknie, ale pojawią się ich sobowtóry.

To święto niezwykłych ludzi, którzy nie tylko są łudząco podobni do znanych osób, ale starają się także jak najwierniej odtworzyć ich zachowania sceniczne – pisze na swoim profilu Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Festiwal Muzycznych Legend – kto wystąpi?

Imprezę – zgodnie z tym, co zamieszczono na banerach reklamowych – podzielono na dwa dni. Pierwszego (11 czerwca, sobota) wystąpi Hariana, która zaprezentuje twórczość Ariany Grande oraz UK Pink Floyd Experience. Ponadto na grudziądzkiej scenie zobaczymy także legendarną formację Kombii oraz wschodzącą gwiazdę polskiej muzyki – Sarę James.

Drugiego dnia imprezy (12 czerwca, niedziela) przed lokalną publicznością zaprezentują się wyłącznie artyści z tzw. „tribute”. Będą to: Dua Lipa Tribute Do It Like Dua, Ed Sheeran Experience oraz Abba Gold.

Festiwal Muzycznych Legend – wstęp, godziny koncertów

Przy okazji ogłoszenia festiwalu pojawiła się informacja o oficjalnej witrynie imprezy – FestiwalMuzycznychLegend.pl. Wchodząc w nią obecnie dowiadujemy się jedynie, że po więcej informacji zgłosić mamy się już wkrótce. Nie wiadomo więc, o której rozpoczną się poszczególne koncerty, a także to, czy impreza będzie biletowana.

Kolejne szczegóły znane być może będą w przyszłym tygodniu. Na środę (18 maja) władze Grudziądza zaplanowały konferencję prasową, na której podzielą się informacjami odnośnie planu wszystkich wydarzeń, które odbędą się w ramach wspomnianego wcześniej Jarmarku Spichrzowego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań