dzien strazaka grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Uroczyste obchody odbyły się na Rynku Głównym w Grudziądzu

W Grudziądzu uczczono Dzień Strażaka [FOTO]

2022-05-12 15:11

Na Rynku Głównym w Grudziądzu zorganizowano obchody z okazji niedawnego Dnia Strażaka. Tegoroczne wydarzenie zbiegło się z trzydziestoleciem utworzenia w Polsce Państwowej Straży Pożarnej.

Dzisiejsze uroczystości były doskonałą okazją do podziękowań wszystkim osobom pracującym w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu oraz druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Grudziądzkiego.

Dzięki naszemu oddaniu i ciężkiej pracy jesteśmy dzisiaj grupą z największym poparcie społecznym - mówił podczas swojego przemówienia komendant miejski Robert Gutowski.

Była to też okazja do wręczenia nagród, odznaczeń i awansów. Oprócz strażaków, uhonorowano także przedszkolaków oraz uczniów grudziądzkich szkół podstawowych – laureatów konkursu „Nie wypalaj traw”. Ich organizatorem były Komenda Miejska PSP Grudziądz oraz Centrum Edukacji Ekologicznej, które ściśle współpracuje ze strażakami.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - prof. Antoni Dudek: Porozumienie w koalicji to chwilowy rozejm. Ziobro już nie wystartuje z list PiS