bieg trzech plaz

i

Autor: Nadesłane / Bieg Trzech Plaż Bieg Trzech Plaż powraca po panedmicznej przerwie

Ruszyły zapisy na Bieg Trzech Plaż. Impreza powraca po pandemicznej przerwie!

2022-05-12 14:29

​Po pandemicznej przerwie powrócą na leśne ścieżki. Po dwóch latach znów zorganizowany zostanie otwierający sezon wakacyjny w Grudziądzu „Bieg Trzech Plaż”. Zapisy na poszczególne warianty wydarzenia już ruszyły.

Impreza odbędzie się 25 czerwca w Rudniku. Właśnie wystartowały zapisy na poszczególne dystanse.

Zapisać się za pośrednictwem strony WBTIMING. Potrwają one do 15 czerwca. Przygotowaliśmy limity miejsc. W biegu głównym to 300 osób, a w biegu junior 100 osób - mówi Izabela Piwowarska z Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Trasa biegu tym razem zostanie delikatnie zmieniona. Powodem są wciąż trwające prace na jednej z trzech tytułowych plaż.

Na Delfinie w tej chwili prowadzony jest remont i w związku z tym, trasa tegorocznego biegu ominie tę plażę. Zmieni się też trochę długość tej trasy. Niebawem opublikujemy szczegółową mapkę i podamy ile kilometrów będzie miała dokładnie cała trasa - dodaje szefowa MORiW-u.

Zwycięzcy biegu w kategoriach open i wiekowych otrzymają nagrody i pamiątkowe statuetki zaś dzieci biegać będą w formule for fun – bez rywalizacji, pomiaru czasu i nagród. Imprezie towarzyszyć będzie piknik rodzinny na plaży. Sam bieg wchodzi w cykl I Amatorskiej Ligii Biegowej Powiatu Grudziądzkiego.

Zapisać się można TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pancerna przeprawa w Żurawicy. Pierwszy bieg przeszkodowy w okolicach Przemyśla